Renowacje naprawy

 

Świadczymy usługi w zakresie naprawy i renowacji mebli. Ofertę renowacje meble Radomsko adresujemy do klientów indywidualnych oraz do kompleksów hotelowo-restauracyjnych. Naprawiamy meble pokojowe, meble do restauracji, meble do hoteli, a także stoliki do kawiarni itp.
Z troski o finanse Naszych Klientów postanowiliśmy stworzyć profesjonalny dział napraw i renowacji, co pozwala przywrócić meblom ich pierwotny wygląd i walory użytkowe.
Jeśli chcą Państwo użytkować swoje meble w domu, restauracji, hotelu przez kolejne długie lata, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Odnowione stoły restauracyjne oraz krzesła z Radomska to gwarancja satysfakcji dla klienta.
Przed pozbyciem się swoich starych, zniszczonych mebli,
warto skontaktować się z naszą firmą.
CUDA TO NASZA SPECJALNOŚĆ.

Antyki, meble z duszą historii.
Większość osób uważa je za stare, nieużyteczne przedmioty, nieliczni  postrzegają w nich wspomnienia, chwile radości, smutku, historię. Pomożemy wydobyć piękno, które ukrywało się przez te wszystkie lata. 
DLA NAS LICZY SIĘ WNĘTRZE.

Prowadzisz hotel, restauracje, biuro, pub, dom,
 twoje meble zakupione od niekompetentnych firm zaczynają się rozklejać, pękać, nieestetycznie wyglądają, po czasie znacznie krótszym niżeli obiecywał producent. Myślisz trzeba kupić nowe, aby te nie odstraszały klientów i nie były niebezpieczne dla użytkujących ich osób. Mówimy NIE, naprawimy twoje meble pod kątem technologicznym i wizualnym. Będziesz mógł użytkować naprawione meble znacznie dłużej, niż nowe wątpliwej jakości. Naprawa kilkakrotnie tańsza od zakupu nowych mebli.DAJEMY
GWARANCJE NA NAPRAWIONE MEBLE.

Masz wątpliwości,  zadzwoń, nasz serwis umówi się z Państwem na spotkanie, stwierdzi uszkodzenia i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.
A TO WSZYSTKO BEZPŁATNIE!!!! 
tel. 604-907-474
e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.Bujaki gięte z Radomska naprawa.Trzcina naturalna do krzeseł giętych.

Naprawa krzeseł drewnianych do hoteli, krzeseł do restauracji.


Fotele gięte wyplatane trzciną.Fotel wyplatany trzciną.

 


Naprawione ekskluzywne krzesła klasyczne do dworków, zajazdów, hoteli, pensjonatów.


   
Pomocniki kelnerskie do restauracji, toaletki hotelowe.Stoliki restauracyjne, kawiarniane i hotelowe.
Krzesła hotelowe tapicerowane, po renowacji mogą służyć Państwu jeszcze wiele lat.

Naprawione krzesło drewniane do pubu, baru, odzyskało dawny wygląd.


Fotele ogrodowe jak nowe.
Krzesła wyplatane po renowacji.
renowacja.


Krzesła Thonetowskie gięte wyplatane po renowacji.Fotele skórzane do pałacy, dworów, zamków.


 
Stoliki ławy klasyczne do restauracji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

 “Nasze meble w serialu M jak Miłość”

nasze meble w serialu m jak miłość

 

 


"Nasze Meble w reklamie IKEA"


 

 INWESTMEBLE na Targach INVESTHOTEL


Świadczymy usługi w zakresie naprawy

i renowacji mebli.


Kompleksowa Obsługa


 


 

 

 


 

************************************************INWESTMEBLE   Zaprasza do świata wyjątkowych mebli i  oryginalnych usług.


Nasze meble:
 najwyższa jakość, światowa renoma i unikalna stylistyka. Meble pod indywidualny projekt klienta.WYKONAMY KAŻDE ZLECENIE.

Głównym celem działalności firmy INWESTMEBLE jest kompleksowe wyposażanie hoteli, restauracji, biur, barów i mieszkań w wysokiej klasy meble. Specjalizujemy się również w naprawie i renowacji starych i zniszczonych mebli. Swoją ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz do firm usługowych i restauracyjnych. Zatrudniamy doświadczonych, rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są pasjonatami swojej pracy. Oddają cząstkę siebie w produkowane przez nas meble Radomskosłynie z najwyższej jakości mebli od ponad 130 lat. Rozpoznawane na całym świecie meble gięte z Radomska, krzesła gięte, stoliki, wieszaki i bujaki. Zachwycają one niezwykłą formą oraz nieskazitelną jakością. Meble gięte możemy zawdzięczać  osobie Michaela Thoneta, nazwa krzesła gięte potocznie zwane: krzesła gięte Thonetowskie.  W naszej ofercie znajdują się meble do restauracji, meble do hoteli, meble do kawiarni, meble do biur, meble do barów, meble ogrodowe, meble do mieszkań, meble do sal konferencyjnych, meble restauracyjne i hotelowe itp. Dzięki bogatej i bardzo różnorodnej gamie produktów, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyposażenie pomieszczeń usługowych i mieszkalnych w meble odpowiadające wymaganiom klientów o różnych preferencjach.
Producent mebli Radomsko, takich jak loże do restauarcji, loze do kawiarni, sofy barowe, krzesła kawiarniane, stoliki do hoteli, loży hotelowych, loży do recepcji i poczekalni. 

Nasze meble wyróżniają się najwyższą jakością, solidnością oraz oryginalną stylistyką. Wykonujemy meble według indywidualnych projektów klientów. Podejmujemy się realizacji wszystkich, nawet nietypowych i wyjątkowo trudnych zleceń. Wykonamy dla Państwa krzesła i stoły do restauracji, stoliki do kawiarni, krzesła klasyczne, krzesła barowe, lady barowe, meble ogrodowe, meble hotelowe, meble restauracyjne i wiele innych mebli. Oferowane krzesła z Radomska oraz stoły restauracyjne zachwycą swą estetyką nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy najwyższej jakości loże restauracyjne, sofy barowe, krzesła z Radomska, stoliki gięte, bujaki, gięte wieszaki do restauracji, loże do hoteli, restauracji, kawiarni i baru.

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się również profesjonalna naprawa i renowacja mebli. Przywracamy starym, zaniedbanym i zniszczonym meblom ich pierwotny wygląd. Sprawiamy, że bezużyteczne meble odzyskują swój blask i walory użytkowe. Naprawiamy meble każdego rodzaju. Zajmujemy się również wyplataniem krzeseł rafią i matą. Jeśli Twoje meble straciły na atrakcyjności i odstraszają wyglądem, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy fachową naprawę mebli zarówno pod względem technologicznym, jak i wizualnym. Proponujemy bardzo korzystne ceny i zapewniamy, że naprawa będzie kilkakrotnie tańsza niż zakup nowych mebli. Udzielamy gwarancji na naprawione meble. Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z dużym zaangażowaniem oraz ogromną dbałością o szczegóły.
Jesteśmy producentem między innymi loży do restauracji, krzeseł, stołów, sof hotelowych, mebli do recepcji, loży do kawiarni.

sof kawiarnianych, dlatego naprawione przez nas meble, będa służyłu Państwu wiele lat. Zapraszamy do zapoznania sie z
galerią naszych mebli.
Mogą zobaczyć Państwo wysoką jakość mebli do restauracji, hotelu, kawiarni, baru, pubu, dyskoteki.
Loże restauracyjne zachwycają swoją doskonałą formą, która wpołączeniu z najwyższej jakości materiałami tworzy,
wspaniałą sofe do Państwa restauracji, hoteli, kawiarni i barów.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 604-907-474 lub mailowy pod adresem renowacje@inwestmeble.pl

 

Aktualności

Projekty lokali

Pomożemy zaprojektować Państwa restauracje, hotel, biuro, ogródek letni oraz wybrać meble


Posiadamy własne laboratorium, istnieje możliwość doboru lakierów i bejcy według indywidualnych wzorów kolorystycznych oraz potrzeb  klienta.

Dorabianie kolorów farb, bejc, lakierów

Profesjonalne dorabianie bejc, farb, lakierów, patyn.


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Hiszpańskich lakierów BARPIMO  

 


Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA


 Nasze meble w teledysku "ZIBO"


 "Nasze meble w Clubie TEATRO"


 

Log In or Register


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /nowastrona/libraries/joomla/environment/request.php on line 469